Strona główna » Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Tak, rejestracja, korzystanie z bonusów, udział w programie to wszystko jest bezpłatne dla uczestników.

Oczywiście TAK, należy tylko przy rejestracji zaznaczyć odpowiednią informację, że reprezentują Państwo podmiot i podać gdzie jest zarejestrowany tak, abyśmy mogli prawidłowo wydać Państwu zamówione nagrody.

Tak, należy wtedy w momencie rejestracji skontaktować się z infolinią Agriclub pod numerem 694 080 080 lub 22 896 70 70 lub wypełnić papierowy formularz i wysłać jego skan na adres e-mail: informacja@agriclub.pl

Niestety nie, zgodnie z zapisem w Regulaminie tylko podmioty zarejestrowane w Polsce mogą przystąpić do programu.

Karta członkowska wraz z numerem Uczestnika wysyłana jest aktualnie do Państwa kurierem w terminie max. 10 dni od dnia rejestracji w programie.

W prawym górnym rogu strony www.agriclub.pl należy wpisać numer Uczestnika widniejący na otrzymanej karcie, który jedocześnie jest loginem do konta oraz hasło.

Hasło startowe zostało przesłane wraz z kartą członkowską i znajduje się w ulotce informacyjnej pod kartą.

Jeśli zapomniałeś hasła, wystarczy skorzystać z opcji „Zapomniałem hasła” w prawym, górnym rogu strony. System poprosi o wpisanie Państwa numeru karty (login) oraz adresu e-mail, który, aktualnie znajduje się w formularzu rejestracyjnym do programu Agriclub.

Tyle wystarczy, system automatycznie wyśle hasło startowe na podany adres e-mail.

Jeśli nie podali Państwo adresu email, lub go Państwo nie pamiętają, wtedy należy skontaktować się z infolinią Agriclub pod numerem 694 080 080 lub 22 896 70 70.

Ważne informacje

Regulamin Programu Agriclub
© 2017 - All rights reserved Agriclub Syngenta
Dowiedz się więcej PROMOCJE Dowiedz się więcej AGRO
KALKULATOR
Dowiedz się więcej SKLEP